12:39 19.4.2024
Email
Додати до уподобань
RSS

Суд заборонив Трускавецькій ТВК оприлюднювати результати виборів мера

Написав ZIK   
Середа, 10 листопада 2010, 14:12

СудЛьвівський окружний адміністративний суд скасував рішення Трускавецької міської виборчої комісії № 31/12 від 4 листопада 2010 року про визнання обраним міським головою Трускавця Руслана Козира. Про це сьогодні, 9 листопада, ЗІКу повідомили у прес-службі ЛОО «Європейська Партія України».

 

Суд у Трускавці заборонив Трускавецькій ТВК оприлюднювати результати виборів міського голови Трускавця. Таке рішення суд прийняв на підставі скарги кандидата в мери Трускавця Євгена Юника, який заявив про факти масових порушень під час виборів мера. ТВК заборонено оприлюднювати результати виборів до вирішення цієї справи по суті.

 

Судова заборона оприлюднення результатів була спричинена тим, що після оприлюднення екзитполів по місту Трускавеці, кандидат від Європейської партії Євген Юник лідирував на мерських перегонах з розривом близько 10% голосів виборців. Схожий розрив між голосами був і при підрахунку голосів, проте на ранок на двох дільницях, за інформацією спостерігачів, відбулось масове вкидання бюлетенів на користь опонента Євгена Юника.

 

 

Джерело: ZIK

 

Copyright © 2009