Янукович: справжня біографія та відеоматеріали

Написав Administrator   
Четвер, 21 січня 2010, 14:11

ЯнуковичМи Вам розкажемо правду про деякі роки із біографії Януковича.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Судимості


15 грудня 1967 році у віці 17 років Віктор Янукович був уперше засуджений до 3 років позбавлення волі за участь у пограбуванні за статтею 141 ч.2 КК УРСР як член злочинного угруповання "Півновка". У зв'язку з амністією з нагоди 50-ти річчя Жовтневої революції термін покарання був зменшений судом до 1,5 років.
Покарання Янукович відбував у колонії Кременчука упродовж 6-7 місяців і був умовно-достроково звільнений на клопотання адміністрації за взірцеву поведінку. За свідченням мешканця Сміли Миколи Московченка, який у той час також перебував у цій колонії, Янукович співпрацював з адміністрацією виправної установи.
Удруге до кримінальної відповідальності Янукович був притягнутий за заподіяння тілесних ушкоджень середньої тяжкості й засуджений 8 червня 1970 року до 2 років позбавлення волі. Але при цьому з невідомих зараз причин досудове слідство й розгляд справи в суді тягнулися 9 місяців.
За свідченням одного з "друзів" Януковича Олександра Мартиненка, під час інциденту була присутня якась дівчина, яку Янукович начебто захистив під п'яних залицянь. Побутує легенда, що справа насправді порушувалася за згвалтування відповідно до статті 118 КК УРСР, але завдяки співпраці Януковича з "органами" буцімто зникла заява потерпілої, а справа була перекваліфікована. Перевірити цю версію наразі неможливо, оскільки матеріали кримінальних справ відсутні, а вирок і постанову президії Донецького облсуду, які, напевно, зберігаються в Януковича, журналістам для ознайомлення не надали.
Узагалі ж дані про судимості в біографіях Януковича були відсутні з мотиву, що вони погашені. 18 липня 1973 року, через рік після відбуття другого покарання, ухвалою народного суду Єнакієвого "на клопотання трудового колективу" із Януковича були достроково зняті обидві судимості, термін погашення яких закінчувався в липні 1975 року. У 2004 році нова влада запідозрила, що судимості з Януковича були зняті з порушенням закону. Донецька обласна прокуратура порушила кримінальну справу по факту можливої фальсифікації рішення про зняття судимостей.

 

Дипломи


В 1967 році, згідно з постановою прокуратури м. Єнакієве, Янукович відрахований з Єнакіївського гірничого технікуму за участь у вчиненні злочину. В 1980 заочно закінчив Донецький політехнічний інститут за спеціальністю «Автомобілі та автомобільне господарство», в 2001 - Українську академію зовнішньої торгівлі за спеціальністю "Міжнародне право". У цій академії всі люди, які закінчили академію в той рік, що і Янукович, такого студента не пам'ятають, - заявляє "Українська правда". Як заявив Тарас Костишин в RUPOR.INFO, випускники Української академії зовнішньої торгівлі випуску 2001 року були здивовані тим, що їх однокурсником опинився Віктор Янукович. Вони його там ніколи не бачили. Існує думка, що Янукович купив ці два дипломи, тому, що його ймовірні однокурсники зовсім не пам'ятають, щоб Федорович ходив на лекції чи принаймні на іспити. Народний депутат Володимир Яворівський (фракція БЮТ) звернувся із запитом до міністра освіти і науки Івана Вакарчука щодо підтвердження або спростування інформації про наявність вищої освіти у кандидата на пост Президента України Віктора Януковича, а також отримання ним наукового ступеня. Пошуком достовірності дипломів Януковича зайнявся і Геннадій Москаль.
У випадку, якщо справжність диплома не буде підтверджена, то це буде порушення, яке передбачено частиною 3 статті 358 Кримінального кодексу України - «Використання завідомо підробленого документа». За подібне правопорушення передбачається покарання у вигляді штрафу до 50 неоподатковуваних мінімумів, арешт на строк до 6 місяців, або обмеження волі на строк до двох років.

В довідках зазначає, що вільно володіє українською мовою і англійською зі словником. Але це не завадило йому у власній анкеті, поданій у 2004 році до ЦВК зробити 12 грубих помилок. Слова "прємьєр-міністр", "проффесор" і "з лювовью" вже стали класикою української безграмотності.


Курйози


Практично з самого початку передвиборної компанії 2004 Віктора Януковича з ним траплялися курйозні випадки які потім відбивались у численних творах народного мистецтва, анекдотах тощо. Продовжують вони траплятися й по сьогодення. Найбільш відомі з них:
- Численні помилки в анкеті кандидата пост Президента в 2004 р., в тому числі загальновідомі («прємьєр-міністр») та «проффесор» (так Віктор Янукович назвав своє вчене звання). Останнє слово стало ім'ям прозивним і навіть саме подвоєння літери «ф» набуває в народній мові характерного негативного змісту.
- Так звана «яєчна атака», коли в Івано-Франківську Віктор Янукович впав після того, як у нього влучило яйце.
- Неодноразово, в тому числі нецензурно, облаяв своїх опонентів.
- Під час передвиборної кампанії до Верховної Ради 2006 на мітингу в Одесі серед улюблених поетес називає Анну Ахметову (хотів сказати Анна Ахматова, але обмовився, і не дивно адже Рінат Ахметов є одним із близьких соратників Віктора Януковича).
- У квітні 2007 під час запису до книги почесних гостей ПАРЄ у Страсбурзі В.Янукович припустився двох помилок — написав свою посаду як «премьєр-міністр» та замість «Європа» написав «Европа».

 

ВІДЕОМАТЕРІАЛИ 

Джерела:

1. wikipedia.org

2. pravda.com.ua

3. youtube.com

 

Copyright © 2009