Люди Тягнибока будуть захищати українську мову

Написав Administrator   
Неділя, 07 березня 2010, 13:35

7 березня о 14:00 на Майдані Незалежності Київська міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" проведе акцію, присвячену Шевченківським дням, метою якої є захист української мови.


Як повідомляє прес-служба політсили, під час акції "свободівці" будуть роздавати літературу, спрямовану на захист української мови, і збирати підписи під відкритим листом члена політради ВО "Свобода", депутата Львівської обласної ради Ірини Фаріон до Президента України Віктора Януковича про неприпустимість знищення української мови, зокрема, шляхом введення російської мови як другої державної.

Нагадаємо, під час візиту до Москви Віктор Янукович запевнив главу російської держави Дмитра Медведєва, що в самий найближчий час виконає свої передвиборчі обіцянки з приводу статусу російської мови в Україні.


"Я впевнений, що український народ так само мудрий, як і російський народ. Він розуміє, що сьогодні потрібно створювати комфортні умови для проживання представників усіх національностей, у тому числі - і досить значної частини населення, яке говорить російською мовою", - зазначив Янукович.

 

Copyright © 2009