Огляд новин (24-28 травня 2010 року)

Написав Administrator   
П'ятниця, 28 травня 2010, 16:03

Огляд новин (24-28 травня 2010 року)Представляємо Вашій увазі огляд найбільш важливих новин в Україні за період 24-28 травня.

 

 

 

1. Крим визнав російську мову регіональною

Кримський парламент прийняв постанову "Про реалізацію конституційних гарантій на вільне використання російської мови в Автономній республіці Крим та сприяння виконанню зобов'язань України щодо реалізації норм європейської хартії регіональних мов або мов меншин".

За ухвалення даного документа в середу на пленарному засіданні проголосувало 75 народних депутатів (1 проти) з 94, що взяли участь у голосуванні.

 

2. Половина областей України буде мати регіональні мови - Колесніченко

Народний депутат фракції Партії регіонів Вадим Колесніченко вважає, що в Україні найближчим часом половина областей буде мати регіональні мови спілкування.

"Я думаю, половина областей будуть мати мову регіонального спілкування (...)", - сказав він журналістам у п'ятницю в Києві.

 

Депутат нагадав, що в найближчі півтора-два місяці на розгляд Верховної ради буде внесено базовий закон України про мови, який заснований на Європейській хартії регіональних мов або мов меншин.

Таким чином, на думку Колесніченка, в Україні буде створено комфортні умови для людей, що розмовляють на різних мовах.

 

3. Як Януковича зустріли у Львові (відео)?


 

 

Автор: Д. Олег

 

Copyright © 2009