14:22 27.6.2019
Email
Додати до уподобань
RSS

У Дрогобичі реалізують проект цілодобового водопостачання

Написав ZIK   
Середа, 23 лютого 2011, 15:53

ВодаУ Дрогобичі в житловому кварталі багатоповерхової забудови від швейної фабрики «Зоря» до майдану Злуки налагоджено цілодобове водопостачання, що значно покращало побутові умови більше 2,5 тисячі мешканців.

 

Про це повідомив кореспондент ЗІКу з посиланням на директора департаменту міського господарства-заступника міського голови Андрія Яніва.

 

Зі слів Андрія Яніва, зміни режиму водопостачання вдалося досягти завдяки реалізації першого проекту реконструкції насосної станції з підкачки води. Попереду – втілення наступних проектів, що дасть змогу до кінця року забезпечити цілодобове водопостачання мешканців кожної квартири.

 

Ця робота проводитиметься із залученням позики Світового банку реконструкції і розвитку. Вже замовлено у міністерстві фінансів перші кредитні кошти на суму 2,4 млн грн для реалізації проекту із заміни водопровідних мереж у житловому кварталі вул. П.Орлика – М.Грушевського – Лесі Українки. Роботи розпочнуться у березні-квітні. На умовах співфінансування з міського бюджету будуть залучені кошти державного бюджету для реконструкції систем енергоживлення водозабору «Гірне», заміни магістральних водопровідних мереж на вул. Трускавецькій на загальну суму більш як на 2,5 млн грн.

 

Джерело: ZIK

 

Copyright © 2009