06:15 21.5.2024
Email
Додати до уподобань
RSS

Янукович готовий продовжити перебування в Криму ЧФ

Написав Administrator   
Четвер, 15 квітня 2010, 09:15

 

Чорноморський флотНайближчим часом президенти України і Росії Віктор Янукович і Дмитро Медведєв можуть обговорити збільшення ціни за оренду бази російського Чорноморського флоту в Севастополі.

 

Про це, коментуючи можливий візит Медведєва в Україну наступного тижня, заявила заступник глави секретаріату президента України Ганна Герман, передає Дрогобицький портал.

 

У той же час військовий експерт Центру Разумкова Олексій Мельник відзначив, що «згідно з угодою від 1997 року Росія платить Україні за базування флоту 98 млн. доларів на рік, хоча ринкова ціна могла б бути за деякими оцінками до 2 млрд. Але і ці 98 млн. доларів Росія платить лише умовно - вони йдуть як погашення наших боргів за газ».

 

«Тому Росія може погодитися на підвищення ціни тільки в обмін на продовження базування флоту в Криму, це для них ключове питання. Але його можна вирішити лише в 2016 році - або сторони розривають договір, або він продовжується автоматично», - заявив експерт.

 

З іншого боку, колишній договір можна розірвати вже зараз, уклавши новий - з продовженим терміном перебування Чорноморського флоту Росії і з збільшенням орендної плати.

 

На цій сторінці знаходиться справжня біографія Януковича.

 

 

Copyright © 2009