У Дрогобичі хочуть створити регіональну асоціацію міст і селищ

Написав ZIK   
Субота, 18 грудня 2010, 20:30

Учора, 17 грудня, у Дрогобичі в редакції газети «Каменярі» під головуванням головного редактора Ігоря Куруса відбувся круглий стіл. Його гостями мали стати міські голови Дрогобича, Борислава, Трускавця, Стебника, смт. Східниця, а також представники органів місцевого самоврядування.

 

Однак через зайнятість керманичі міст делегували на обговорення своїх заступників. Владу Дрогобича представляв директор департаменту міського господарства Андрій Янів, із Трускавця на зустріч прибув Петро Нестерівський, заступник міського голови оздоровниці, із Борислава – Руслан Зелінський, перший заступник міського голови Борислава, також присутніми були Олег Веклюк, заступник міського голови Стебника з економічних питань та інвестицій та голова Дрогобицької районної ради Михайло Сікора. Окрім представників влади серед запрошених були і журналісти Дрогобича та Трускавця. Ініціював круглий стіл головний редактор часопису «Каменярі» Ігор Курус, передає кореспондент ЗІКу.

 

Головним питанням круглого столу мало стати підписання проекту Меморандуму міських голів Дрогобицького регіону про стратегічне партнерство. Оскільки за словами Ігоря Куруса таке об’єднання покликане поєднати зусилля влади у вирішенні довготривалих проблем та обмежень економічного, соціального і просторового розвитку міст Дрогобицького конгломерату, для покращення рівня і якості життя громад.

 

Проектом меморандуму передбачалося створення Регіональної Асоціації міст і селищ Дрогобиччини. Однак, зважаючи на відсутність владоможців міст Дрогобицького конгломерату,  підписання Меморандуму перенесли на наступний круглий стіл. Цього ж разу учасники зустрічі зійшлись на думці, що міста Дрогобиччини хворіють схожими проблемами – це ремонт доріг, утилізація побутових відходів, проблеми водовідведення тощо. Відтак одноголосно визнали необхідність створення Асоціації міст і селищ Дрогобиччини задля консолідації спільних зусиль для вирішення наболілих проблем.

 

Джерело: ZIK

 

Copyright © 2009