Поблизу Дрогобича горіла цистерна з тридцятьма тоннами продуктів нафтопереробки. Фото

Написав Administrator   
Понеділок, 20 липня 2009, 00:31

Поблизу Дрогобича горіла цистерна

16 липня, о 12.18 до оперативно-диспечерської служби Головного управління МНС України в Львівській області надійшло повідомлення, що на автодорозі Турка–Пісочне поблизу м. Дрогобич виникла пожежа в автотягачі марки «Рено-Магнум», який транспортував цистерну із тридцятьма тоннами відходів продуктів нафтопереробки. Про це сьогодні, 17 липня, ЗІК повідомили у прес-службі ГУ МНС України у Львівській області.
Відразу ж на місце події виїхали бойові пожежно-рятувальні бригади з міста Дрогобича, Трускавця, Стебника та Борислава. Через п’ять хвилин після отримання тривожного повідомлення рятувальники приступили до ліквідації пожежі. Внаслідок дії надвисокої температури, в цистерні тягача утворилася тріщина, через яку просочувались нафтопродукти. Тож робота вогнеборців ускладнювалась і можливістю повної розгерметизації цистерни та загрозою вибуху. І як наслідок – можливими людськими жертвами та екологічною катастрофою.
Завдяки вправній роботі рятувальників МНС, вже за 40 хвилин пожежу було ліквідовано. Далі розпочалася робота по охолодженню розігрітої до критичного стану цистерни та відкачці рідини з резервуарів.
За словами водіїв транспортного засобу, займання вони виявили лише після того, як автомобілі, що рухалися у зустрічному напрямку, почали подавати їм звукові та світлові сигнали. Покинувши кабіну авто, водії могли лише спостерігати за пожежею зі сторони. Адже саме в цьому випадку вони вже нічим не могли зарадити – після зупинки вантажівки вогонь блискавично охопив водійську кабіну.
За попереднім заключенням фахівців, загоряння спричинила несправність паливної системи тягача. Сума заподіяних збитків наразі встановлюється. Фото в детальніше.

 

 

Горить тягач поблизу м. Дрогобич

МНС за 40 хвилин ліквідували пожежу поблизу м. Дрогобич

Поблизу Дрогобича горіла цистерна з тридцятьма тоннами продуктів нафтопереробки. Фото

Поблизу Дрогобича горіла цистерна з тридцятьма тоннами продуктів нафтопереробки. Фото

 

Джерело: ЗІК (zik.com.ua)

 

Copyright © 2009