Автопробіг "Геть бездоріжжя!" (ФОТО)
|
Написав Олег Демків
|
Вівторок, 22 червня 2010, 23:21 |
Сьогодні по вулицях Дрогобича відбувся автопробіг «Геть бездоріжжя!», а в центрі міста на цю ж тему пройшло віче та іронічна вистава під назвою «Один день з життя міської ради та комунальників Дрогобича».
Хочемо додати, що під кінець дійства до людей вийшов Микола Гук. Через короткий термін часу люди почали викрикувати меру «Ганьба!», в результаті чого Микола Гук втік до Ратуші.
![Автопробіг Автопробіг](/plugins/content/mavikthumbnails/thumbnails/400x300-images-stories-foto-drohobych-avtoprobih-bezdorizhzhya-2.jpg)
![Автопробіг Автопробіг](/plugins/content/mavikthumbnails/thumbnails/400x300-images-stories-foto-drohobych-avtoprobih-bezdorizhzhya-3.jpg)
![Автопробіг Автопробіг](/plugins/content/mavikthumbnails/thumbnails/400x300-images-stories-foto-drohobych-avtoprobih-bezdorizhzhya-4.jpg)
![Автопробіг Автопробіг](/plugins/content/mavikthumbnails/thumbnails/400x300-images-stories-foto-drohobych-avtoprobih-bezdorizhzhya-5.jpg)
![Старий запорожець Старий запорожець](/plugins/content/mavikthumbnails/thumbnails/400x300-images-stories-foto-drohobych-avtoprobih-bezdorizhzhya-6.jpg)
![Іронічна вистава Іронічна вистава](/plugins/content/mavikthumbnails/thumbnails/400x300-images-stories-foto-drohobych-avtoprobih-bezdorizhzhya-7.jpg)
|