08:17 21.5.2024
Email
Додати до уподобань
RSS

Дрогобицька РДА надала трьом фіктивним фірмам в оренду 31 га лісових ділянок поблизу Трускавця на 49 років

Написав Administrator   
Четвер, 15 липня 2010, 12:59

Лісова ділянкаДрогобицька райдержадміністрація надала в оренду трьом фіктивним фірмам з київською юридичною адресою 31 га лісових ділянок на 49 років поблизу Трускавця. Про це сьогодні, 14 липня, повідомив кореспондент ЗІКу з посиланням на дані постійної комісії Дрогобицької районної ради з питань земельних відносин.

 

Комісія  надіслала  запити в ДПІ в Дрогобицькому районі про те, чи зареєстровані такі фірми у податковій. Відповідь не забарилася: як виявилося, ці фірми, яким надавався дозвіл на передачу в оренду 31 га для культурно-оздоровчих цілей та рекреаційних цілей, не зареєстровані.

 

 

Також був запит до реєстратора, який повідомив, що  в єдиному реєстрі цих фірм не знайдено. Щоправда,  є припис, що єдиний реєстр неповний. «Якщо ці фірми мають юридичну адресу в Києві, то вони повинні бути внесені в єдиний реєстр», – зазначають у постійній комісії.

 

Львівська облдержадміністрація прийняла позитивне рішення щодо цього питання у зв’язку з тим, що Дрогобицька райдержадміністрація надала позитивну відповідь. «У ЛОДА визнають, що погодження від сільської ради повинно бути, але основним при прийнятті рішення стало позитивне погодження Дрогобицької райдержадміністрації», –йдеться у відповіді на запит постійної комісії.

 

Згідно з рішенням постійної комісії Дрогобицької районної ради з питань земельних відносин, три фірми не зверталися в Модрицьку сільську раду за наданням згоди на передачу в дострокове користування земель лісового фонду на території сільської ради. Ці фірми не представили інвестиційні програми, які повинні містити комплекс зобов’язань та заходів щодо забезпечення охорони захисту лісових ділянок. На засідання постійної комісії представники цих фірм не з’явилися. Листи-виклики на засідання комісії повернулися з  позначкою, що адресати не перебувають за вказаними адресами.

 

Ще один цікавий факт: клопотання про надання в оренду і погодження отримано в один день.

 

Довідка.

Згідно з розпорядженням Львівської облдержадміністрації від 26 січня 2009 року було виділено терміном на 49 років для культурно-оздоровчих цілей три лісові ділянки. Вони перебувають в постійному користуванні ДП «Дрогобицьке лісництво» Трускавецького лісництва. Зокрема, лісова ділянка площею 9 га була виділена ТОВ «База відпочинку «Круті Береги» (в районі «Старого дуба» на виїзді на Дрогобич), ділянка площею 10 га надана ПП «Курортне ІІ» (біля Бориславського озера, санаторію «Карпатські зорі» на виїзді в Борислав), ПП «Інвестцентр» отримав лісову ділянку площею 12 га. Всі три фірми мають київську юридичну адресу.

 

 

Джерело: zik.com.ua

 

Copyright © 2009