У Дрогобичі на крісло мера вже 9 претендентів

Написав ZIK   
Четвер, 07 жовтня 2010, 16:04

ВибориУчора, 6 жовтня, пізно ввечері до Дрогобицької територіальної виборчої комісії подав документи на реєстрацію кандидатом на посаду міського голови Дрогобича директор видавництва «Коло» Микола Походжай, якого висунула міська організація Громадянської партії «Пора».

 

Таким чином на посаду Дрогобицького міського голови претендує 9 осіб. Це – нинішній міський голова Микола Гук (Партія «Християнсько-демократичний союз»), Олексій Радзієвський (Народно-демократична партія), Михайло Ваврин (Партія ВО «Батьківщина»), Богдан Мозоль (Партія захисників Вітчизни), Петро Суда (Партія «Удар»), Богдан Іванців (Партія «Наша Україна»), Олег Хрущ (Партія ВО «Свобода»), Сергій Гориславський (Партія регіонів) і Микола Походжай (Громадянська партія «Пора»). Під час попередніх виборів було 24 кандидати у мери.

 

 

Нагадаємо, що 5 жовтня на засіданні Координаційної ради Блоку національно-демократичних сил Дрогобиччини представники 24 партій і громадських організацій переважною більшістю голосів прийняли рішення щодо підтримки кандидатури голови Координаційної ради, депутата Львівської обласної ради, полковника міліції Михайла Ваврина на посаду міського голови Дрогобича, який серед претендентів на мера від демократичного табору має найбільший рейтинг.

 

 

Тепер Михайло Ваврин буде проводити перемовини з іншими претендентами на міського голову з тим, щоб вони зняли свої кандидатури на його користь.

 

Джерело: ZIK

 

Copyright © 2009