11:32 19.4.2024
Email
Додати до уподобань
RSS

У Дрогобичі проти Податкового кодексу протестують кілька сотень підприємців

Написав ZIK   
Вівторок, 16 листопада 2010, 23:56

Податковий кодексСьогодні, 16 листопада, у Дрогобичі на площі Ринок розпочався мітинг підприємців, які вийшли протестувати проти прийняття податкового кодексу.

Кілька сотень представників малого та середнього бізнесу прийшли із гаслами «Ні податковому терору!», «Не дозволимо знищити малий бізнес», «Новий податковий кодекс – могила для бізнесу». Мітингувальники розмістилися перед центральним входом до Ратуші. До підприємців вийшов міський голова Олексій Радзієвський і заявив про повне розуміння та підтримку.

 

«Ми розуміємо що є потреба у підвищенні добробуту людей, але не за рахунок знищення малого бізнесу. Я уважно прочитав проект кодексу, і з багатьма його положеннями не можу погодитися», – зазначив міський голова.

 

Одна з підприємців-мітингувальників, підійшовши до мікрофону, сказала, що Пенсійний фонд відправляє листи, у яких попереджує про штрафи за несплату платежів. Зі слів жінки, не зрозуміло на якій підставі це робить Пенсійний фонд, коли Податковий кодекс ще не прийнятий. Олексій Радзієвський запевнив, що попередить Пенсійний фонд припинити такі речі. «Свавілля у діях влади не буде і ми це доведемо конкретними кроками», – підсумував міський голова.

 

Також Олексій Радзієвський повідомив, що матиме телефонну розмову з головою бюджетного комітету Верховної ради і доповість про сьогоднішні події у Дрогобичі. Він зазначив, що уже підписав листа до Прем’єр-Міністра України Миколи Азарова з вимогою відкликати проект нового податкового кодексу. Крім цього, свою резолюцію сьогодні надіслали до Києва підприємці-мітингувальники.

 

Джерело: ZIK

 

Copyright © 2009