Новообраний мер Дрогобича Олексій Радзієвський склав присягу

Написав ZIK   
П'ятниця, 12 листопада 2010, 19:06

Олексій РадзієвськийСьогодні, 12 листопада, у Дрогобичі відбулася перша сесія міської ради, на якій склали присягу новообраний міський голова Олексій Радзієвський та депутати міської ради. Про це повідомив кореспондент ЗІКу.

 

Участь у святковій сесії взяли голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль, голова Народно-демократичної партії Людмила Супрун, голова Дрогобицької райдержадміністрації Михайло Сендак, голова Львівського обласного управління освіти Михайло Брегін, заступник голови державної податкової адміністрації у Львівській області Олександр Сторчило, мери сусідніх міст, депутати обласної ради, керівники підприємств, установ та організацій, духовенство міста.

 

Людмила Супрун, привітавши Олексія Радзієвського, подарувала йому рушник, який, як зазначила вона, вишитий майстринями із Черкащини на домотканому полотні 100-річної давності. Лідер НДП зазначила, що у Дрогобичі Олексій Радзієвській втілюватиме у життя програму «Чистої питної води», працюватимеме над новими технологіями у всіх сферах життя.

 

Голова Львівської облдержадміністрації Василь Горбаль привітав Олексія Радзієвського та передав вітання від Прем’єр-міністра України Миколи Азарова.

 

Олексій Радзієвський подякував усім за добрі побажання і запевнив, що з нинішнім депутатським корпусом є всі можливості втілити їх у життя.

 

Як зазначив новообраний мер Дрогобича, передусім він зверне увагу на комунальні проблеми міста, адже це був основний наказ виборців

 

«Ми отримали тяжко хвору структуру Дрогобича – треба шукати ліки, які ми обов’язково знайдемо», – сказав він. Також Олексій Радзієвський зазначив, що сьогодні у Дрогобичі ставку потрібно робити на розвиток малого та середнього бізнесу. За його словами, нині малий та середній бізнес є тією куркою, яка несе золоті яйця.

 

Джерело: ZIK

 

Copyright © 2009