Китайці хочуть збудувати у Дрогобичі сміттєпереробний завод

Написав ZIK   
Вівторок, 07 грудня 2010, 18:03

Сміттєпереробний завод

Сьогодні, 7 грудня, Дрогобицький міський голова Олексій Радзієвський провів зустріч із представниками китайської фірми, яка займається будівництвом сміттєпереробних заводів в Україні. Участь у зустрічі також взяв перший заступник міського голови Олександр Коростельов.

 

Як поінформував менеджер фірми, китайське місто Шанхай має великий досвід з будівництва сміттєпереробних підприємств. На сьогодні підписаний проект між Китаєм та Україною, на реалізацію якого уряд Китаю виділив 1 млрд доларів. У рамках цього проекту буде проводитися будівництво сміттєпереробних заводів у 10 містах-мільйонерах України. Дрогобич із 100-тисячним населенням до цього переліку мегаполісів не входить, однак інвестори виявили своє зацікавлення містом.

 

Як зазначив Олексій Радзієвський, питання побудови сміттєпереробного заводу для Дрогобича зараз дуже актуальне. Це може бути регіональне підприємство для Дрогобича, Трускавця, Борислава та Дрогобицького району. Зі слів Олексія Радзієвського, коштів для фінансування побудови такого підприємства місто не має, тому фінансовий ресурс повинен надати інвестор. Місто забезпечить виділення земельної ділянки під будівництво, а також бере на себе всі організаційні питання. Єдине, як наголосив Олексій Радзієвський, підприємство має бути зареєстроване у Дрогобичі, щоб податки сплачувалися до міського бюджету. Що ж до форми власності, то вона має бути спільною: китайсько-українською.

 

«Якщо у нас буде порозуміння, то ми вам створимо ідеальні умови для роботи», – підсумував зустріч Олексій Радзієвський. За його пропозицією сьогодні між двома сторонами має бути підписаний протокол намірів.

 

Джерело: ZIK

 

 

Нагадуємо, що раніше повідомлялось про те, що канадський інвестор збудує у Дрогобичі сміттєпереробний завод (серпень 2009-го).

 

Copyright © 2009